Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kontakt

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře

KONTAKTUJTE NÁS

+420 386 100 111

info@busem.cz

ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.

Žižkova tř. 1321/1

370 01 České Budějovice

 

datová schránka: b7cdmj9

IČO: 260 60 451

DIČ: CZ260 60 451

bankovní spojení:

Unicredit bank Czech Republic and Slovakia, č.ú. 2112243313/2700

Faktury v elektronické podobě zasílejte na: fakturace@busem.cz

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl B, vložka číslo 1300

České Budějovice - správa společnosti

Generální ředitel

 

Ing. Vladimír Homola

+420 386 100 110

homola@busem.cz

Asistentka generálního ředitele

 

Marie Petrů

+420 386 100 109

petru@busem.cz

Personalista

 

Ing. Karel Holan

+420 386 100 118

holan@busem.cz

Obchodní referent PAD

 

Tomáš Procházka, Dis.

+420 386 100 112

prochazka@busem.cz

Obchodní referent PAD

 

Ing. Pavel Marek

+420 386 100 117

marekst@busem.cz

Obchodní referent NAD

 

Božena Češková

+420 386 100 131

ceskova@busem.cz

Správce sítě a informačního systému

 

Pavel Marek, Dis.

+420 386 100 132

marek@busem.cz

Technik majetku a dopravy

 

Ing. Zdeněk Hovorka

+420 386 100 120

hovorka@busem.cz

Referent zásobování

 

Vladislav Pokorný

+420 386 100 115

pokorny@busem.cz

Ekonomický ředitel

 

Ing. Karel Coufal

+420 386 100 130

coufal@busem.cz

Vedoucí účtárny

 

Dana Chalupová

+420 386 100 123

chalupova@busem.cz

Oblast Českokrumlovsko

Provozovna Český Krumlov:

Radek Týmal (hlavní dispečer)

+420 386 100 140

krumlov@busem.cz

Nemocniční 586

381 01 Český Krumlov

Informační kancelář na Autobusovém nádraží:

 

Pondělí až pátek: 7:30 - 16:00

polední přestávka: 11:00 - 12:00

+420 386 100 146

Provozovna Kaplice:

 

+420 386 100 151

kaplice@busem.cz

Tržní 449

382 41 Kaplice

Oblast Písecko

Provozovna Písek:

Marcela Václavíková (hl. dispečer)

+420 386 100 162

pisek@busem.cz

Nádražní 2294

397 01 Písek

Informační kancelář na Autobusovém nádraží:

 

Pondělí až pátek: 7:30 - 16:00

polední přestávka: 11:00 - 12:00

+420 386 100 167 / 164

Provozovna Milevsko:

Jitka Koudelková (dispečer)

+420 386 100 175

milevsko@busem.cz

5. května 310/62

399 01 Milevsko

Provozovna Vodňany:

Jana Kržová (dispečer)

+420 386 100 170

vodnany@busem.cz

Kampanova 330

389 01 Vodňany

Informační kancelář Busem v čekárně ČD:

Pondělí až pátek: 8:30 - 10:30; 13:30 - 15:00

+420 386 100 170

vodnany@busem.cz

Oblast Prachatice

Provozovna Prachatice:

Jan Fencl (hlavní dispečer)

+420 386 100 182

prachatice@busem.cz

Nebahovská 956

383 01 Prachatice

Informační kancelář na Autobusovém nádraží:

 

Pondělí až pátek: 7:30 - 16:00

polední přestávka: 11:00 - 12:00

+420 386 100 186

Provozovna Vimperk:

Pavel Mandák (dispečer)

+420 386 100 190

vimperk@busem.cz

Nádražní 157

385 01 Vimperk

Potřebujete poradit? Napište nám




*Položky označené tímto symbolem jsou povinné